КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 15.04.2021
Привітання та відзнака від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління детальніше...
 08.04.2021
Всесвітній день охорони праці детальніше...
 02.04.2021
На ВП «Шахта Новодружеська» була проведена учбова тривога детальніше...
 19.03.2021
Щодо простою на підприємствах АТ «Лисичанськвугілля» детальніше...
 16.03.2021
Виплату заробітної плати шахтарям – розблоковано! детальніше...
 15.03.2021
АТ «Лисичанськвугілля» здійснило передачу закладу дошкільної освіти «Калінушка» на баланс міської громади детальніше...
 12.02.2021
Україна та Німеччина продовжать співпрацю з трансформації вугільної галузі та розвитку водневої енергетики детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

ПЕРШИЙ КРОК ДО ВІДНОВЛЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спільно з Незалежною профспілкою гірників України (НПГУ), Профспілкою працівників вугільної промисловості України (ПРУПУ) та Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» підготувало пропозиції та обґрунтування до проекту Постанови Кабінету Міністрів України №461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» від 24.06.2016 року у частині відновлення права на пенсію за віком на пільгових умовах працівників, зайнятих на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік.

Пропонується внести зміни до Розділу 1 «Гірничі роботи» Списку №1 та доповнити його категорією працівників, зайнятих на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік (в обліковому періоді). Врахування наданих пропозицій є справедливим, адже відповідно до чинного законодавства поняття повного робочого дня для застосування Списків було визначено ще у 1991 році ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» і залишається незмінним також і для категорії працівників, професійні обов'язки яких передбачають особливі умові праці – як під землею, так і на поверхні. Тому виключення зі Списку №1 працівників, зайнятих на підземних роботах 50 і більше відсотків робочого часу на рік є необгрунованим, оскільки у працівників зазначеної категорії при виконанні обов'язків не може бути протягом всіх робочих днів (змін) однакове співвідношення праці в підземних умовах та на поверхні. Слід зазначити, що саме це і було підставою для введення іншого облікового періоду для визначення зайнятості, яка дає право на пільгову пенсію для працівників, зокрема і вугільної галузі, у попередній редакції Списків, яка діяла до червня 2016 року.

Наступним кроком до прийняття змін у Постанові Кабінету Міністрів України №461 є опрацювання і узгодження Державною службою з питань праці України та Міністерством соціальної політики України пропозицій, наданих Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та профспілками.

 

Олександр Мазан, прес-служба ПАТ «Лисичанськвугілля», за матеріалами видання «Аспект», 15 грудня 2017 року

  количество посещений: 650970
( из них сегодня: 198 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011 Хостинг Uh.Ua