КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 10.09.2020
У Міненерго представили концептуальні засади реформування вугільної галузі детальнее...
 05.09.2020
Гірники повинні мати стабільну роботу, гідну зарплату та соціальні гарантії, - Ольга Буславець детальнее...
 05.09.2020
Музею історії гірничої справи 25 років! детальнее...
 05.09.2020
27 серпня традиційно відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня Шахтаря у Лисичанську. детальнее...
 10.08.2020
На ВП «Шахта Привільнянська» АТ «Лисичанськвугілля» проведена навчальна тривога детальнее...
 07.08.2020
Україна спільно з міжнародними партнерами реформуватиме вугільну галузь детальнее...
 05.08.2020
Військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області очолив Олександр Сергійович Заїка детальнее...

ГНИ в Луганской области
Министерство энергетики и угольной промышленности Украины


Проход по ссылкам навигации

В Мінекоенерго проведено селекторну нараду


Наприкінці травня в Мінекоенерго проведено селекторну нараду щодо протидії поширенню COVID – 19 на вугільних та гірничовидобувних підприємствах.

Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин провів селекторну нараду з вугільними підприємствами, профспілками, експертами та народними депутатами, де обговорили важливі питання щодо протидії поширення COVID – 19 на вугільних та гірничовидобувних підприємствах.

Олексій Рябчин зазначив, що станом на 06.05.2020 загалом у сфері енергетики і захисту довкілля зафіксовано 106 хворих на COVID – 19. З них - 28 людей одужали. За добу зафіксовано ще 7 нових. І тому, в умовах пом’якшення карантину, важливо посилити заходи безпеки, розуміти, які принципи та підходи застосовувати на підприємствах, щоб боротися з цією інфекцією та запобігати захворюваності працівників.

Зокрема, експерти поділилися найкращими практиками та напрацюваннями у впровадженні системи інфекційної безпеки на підприємствах.

Андріан Голач, СЕО «Промислова безпека» зазначив: «Інфекційна безпека має стати частиною менеджменту на підприємствах і бути інтегрованою в загальну систему управління. Якщо ми говоримо про зони ризику на підприємствах вугільної та гірничовидобувної галузі, то найбільш небезпечними місцями, де люди можуть передавати один одному інфекцію, це є наземний та підземний транспорт, побутові приміщення. Обов’язково треба запроваджувати соціальне дистанцію (2 метри), мити руки, використовувати індивідуальні засоби захисту. Крім того, щоб підприємство не стало джерелом поширення інфекції, треба дотримуватись інженерного контролю - провітрювання, вентиляції, обробки контактних поверхонь у шахтах».

Марія Долинська, ГО «Інфекційний контроль в Україні»: Коронавірус - це не грип і не звичайна респіраторна інфекція. До грипу ми більшою мірою пристосовані. Коронавірус - це цілком нова інфекція. Наша імунна система не має інформації про неї і ми не можемо ефективно від неї захиститись. Причому вірус передається ще до того, як людина починає відчувати себе хворою. Респіраторні інфекції таких властивостей не мають. На сьогодні треба дотримуватись інфекційної безпеки. Це система заходів, яка спрямована на зменшення ризику поширення інфекції всередині будь-якого колективу. Для того, щоб створити систему, яка б ефективно працювала в закладі, потрібні менеджерські рішення. Вони полягають у призначенні вертикалі відповідальності людей, індикаторів ефективності роботи та постійного збору інформації стосовно оцінювання ефективності. Мають бути визначенні та відокремлені «гарячі» точки, що дозволять швидко знизити ризик».

Експерти також розповіли про алгоритм дій на підприємствах у разі виявлення хворого та про нові вимоги до персоналу.

Заступник Міністра подякував за ґрунтовну доповідь щодо вимог безпеки роботи вугільних підприємств та збереження здоров’я і життя людей та наголосив директорам шахт врахувати їх в організації роботи: «Це комплексна проблема, яку весь світ намагається вирішити, і це є також гострим питанням для нас, яке нам разом вирішувати».

За матеріалами сайту https://menr.gov.ua/news/35271.html

  количество посещений: 583533
( из них сегодня: 167 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011 Хостинг Uh.Ua