КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 15.04.2021
Привітання та відзнака від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління детальніше...
 08.04.2021
Всесвітній день охорони праці детальніше...
 02.04.2021
На ВП «Шахта Новодружеська» була проведена учбова тривога детальніше...
 19.03.2021
Щодо простою на підприємствах АТ «Лисичанськвугілля» детальніше...
 16.03.2021
Виплату заробітної плати шахтарям – розблоковано! детальніше...
 15.03.2021
АТ «Лисичанськвугілля» здійснило передачу закладу дошкільної освіти «Калінушка» на баланс міської громади детальніше...
 12.02.2021
Україна та Німеччина продовжать співпрацю з трансформації вугільної галузі та розвитку водневої енергетики детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

Музею історії гірничої справи 25 років!


У поточному році стародавня вугільна столиця Донбасу - Лисичанськ разом з Днем Шахтаря відзначає своє 310-річчя, 225-річчя закладки першої Лисичанської вугільної шахти, що поклала початок Донбасу і 25-ти річчя відкриття в будівлі колишньої штейгерской школи музею історії гірничої справи.

За роки свого існування колектив музею відновив багато забутих сторінки історії колиски Донбасу і вугільного басейну, а також зібрав багато історій про долі людей, що творили велику історію.

Відвідувачи музею з міст Донецького краю, України, ближнього і далекого зарубіжжя висловлювали і продовжують висловлювати задоволення від усього побаченого і почутого під час екскурсії, а ряд істориків і вчених вважають, що Лисичанський Музей історії гірничої справи за своїм оснащенням і змістом поки єдиний в нашій країні. Рада музею, до складу якогї входять ветерани вугільної промисловості та педагогічної праці, історики та краєзнавці міста брали активну участь в підготовці на державному рівні в нашому місті в 1995 році 200-річчя Донбасу, а в 1999 році - Вседонецкой науково-практичної конференції з історії Лисичанська і Донецького вугільного басейну. У 2009 році рада музею обгрунтував 300-річний вік Лисичанська і переконав керівників міста і депутатів міської ради відзначити цю знаменну дату, а Верховна Рада України підтримала прохання лисичан відсвяткувати ювілей свого шахтарського міста і виділила через Кабмін необхідну суму для підготовки міста до ювілею. У 2010 році ювілейні урочистості в Лисичанську пройшли на високому державному рівні.

На теперішній час Музей історії гірничої справи примножує багаті експозиції своїх залів, зберігаючи і примножуючи шахтарську славу. Унікальний музей існує і розвивається завдяки дбайливим рукам ентузіастів, справжніх патріотів свого краю і хранителів своєї історії. Почесний керівник музею Юрій Костриця майже все життя присвятив історії рідного краю, плодом його багаторічної кропіткої праці стали унікальні науково-історичні роботи, що вже стали надбанням та справжнім скарбом міста, регіону і країни.


  количество посещений: 650858
( из них сегодня: 86 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011 Хостинг Uh.Ua