КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 10.09.2020
У Міненерго представили концептуальні засади реформування вугільної галузі детальнее...
 05.09.2020
Гірники повинні мати стабільну роботу, гідну зарплату та соціальні гарантії, - Ольга Буславець детальнее...
 05.09.2020
Музею історії гірничої справи 25 років! детальнее...
 05.09.2020
27 серпня традиційно відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня Шахтаря у Лисичанську. детальнее...
 10.08.2020
На ВП «Шахта Привільнянська» АТ «Лисичанськвугілля» проведена навчальна тривога детальнее...
 07.08.2020
Україна спільно з міжнародними партнерами реформуватиме вугільну галузь детальнее...
 05.08.2020
Військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області очолив Олександр Сергійович Заїка детальнее...

ГНИ в Луганской области
Министерство энергетики и угольной промышленности Украины


Проход по ссылкам навигации

Музею історії гірничої справи 25 років!


У поточному році стародавня вугільна столиця Донбасу - Лисичанськ разом з Днем Шахтаря відзначає своє 310-річчя, 225-річчя закладки першої Лисичанської вугільної шахти, що поклала початок Донбасу і 25-ти річчя відкриття в будівлі колишньої штейгерской школи музею історії гірничої справи.

За роки свого існування колектив музею відновив багато забутих сторінки історії колиски Донбасу і вугільного басейну, а також зібрав багато історій про долі людей, що творили велику історію.

Відвідувачи музею з міст Донецького краю, України, ближнього і далекого зарубіжжя висловлювали і продовжують висловлювати задоволення від усього побаченого і почутого під час екскурсії, а ряд істориків і вчених вважають, що Лисичанський Музей історії гірничої справи за своїм оснащенням і змістом поки єдиний в нашій країні. Рада музею, до складу якогї входять ветерани вугільної промисловості та педагогічної праці, історики та краєзнавці міста брали активну участь в підготовці на державному рівні в нашому місті в 1995 році 200-річчя Донбасу, а в 1999 році - Вседонецкой науково-практичної конференції з історії Лисичанська і Донецького вугільного басейну. У 2009 році рада музею обгрунтував 300-річний вік Лисичанська і переконав керівників міста і депутатів міської ради відзначити цю знаменну дату, а Верховна Рада України підтримала прохання лисичан відсвяткувати ювілей свого шахтарського міста і виділила через Кабмін необхідну суму для підготовки міста до ювілею. У 2010 році ювілейні урочистості в Лисичанську пройшли на високому державному рівні.

На теперішній час Музей історії гірничої справи примножує багаті експозиції своїх залів, зберігаючи і примножуючи шахтарську славу. Унікальний музей існує і розвивається завдяки дбайливим рукам ентузіастів, справжніх патріотів свого краю і хранителів своєї історії. Почесний керівник музею Юрій Костриця майже все життя присвятив історії рідного краю, плодом його багаторічної кропіткої праці стали унікальні науково-історичні роботи, що вже стали надбанням та справжнім скарбом міста, регіону і країни.


  количество посещений: 585396
( из них сегодня: 254 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011 Хостинг Uh.Ua