КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 12.10.2021
7 жовтня 2021р. у місті Києві відбулась Всеукраїнська попереджувальна акція протесту Профспілки України під гаслом «Захисти свої трудові права та свободи на об’єднання у профспілки» детальніше...
 28.09.2021
РЕФОРМУВАННЯ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ, ЧИ Є ПЕРСПЕКТИВА детальніше...
 22.09.2021
Украина будет наращивать запасы угля за счет собственной добычи, - Галущенко детальніше...
 30.08.2021
З Днем шахтаря! детальніше...
 28.08.2021
Олександр Заїка привітав гірників з Днем шахтаря детальніше...
 20.08.2021
Міністерство підготувало бюджетний запит на наступний рік детальніше...
 09.08.2021
Олександр Заїка відвідав шахту ім. Д.Ф. Мельникова детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

02 квітня 2021


На ВП «Шахта Новодружеська» була проведена учбова тривога


Відповідно до методичних вказівок порядку проведення учбових тривог на шахтах (рудниках) гірничодобувної промисловості України технічним керівництвом АТ «Лисичанськвугілля» у присутності фахівців управління гірничого нагляду згідно розробленого плану 30 березня 2021 року проведена планова учбова тривога у ВП «Шахта Новодружеська» АТ «Лисичанськвугілля». Вид умовної аварії – екзогенна пожежа в конвеєрному уклоні 41-ї західної лави пл.k8.

Метою проведення учбової тривоги є практичне відпрацювання ІТП шахти і підрозділами 2 воєнізованого гірничорятувального загону (далі – 2ВГРЗ) правил організації робіт і взаємодії різних служб при ліквідації аварії, а також перевірка підготовленості посадових осіб до оперативних дій в аварійних ситуаціях.

Під час проведення учбової тривоги були з’ясовані наступні питання:

  • перевірка підготовленості шахти, інженерно-технічних працівників, членів ДГК та робочих до порятунку людей, захоплених аварією, і ліквідації її наслідків;
  • перевірка якості заходів плану ліквідації аварій і його відповідності фактичному положенню в шахті;
  • перевірка оперативно-технічної готовності 2ВГРЗ, що обслуговує шахту.

Після закінчення проведення усіх запланованих заходів учбової тривоги технічний керівник АТ «Лисичанськвугілля» спільно з фахівцями управління гірничого нагляду провів розбір дій усіх учасників навчання, а також командного складу, гірничорятувальних відділень і спеціальних служб 2ВГРЗ, залучених до учбової тривоги.

У цілому визначено, що ВП «Шахта Новодружеська» та підрозділи 2ВГРЗ готові до порятунку людей і ліквідації аварій про що складено відповідний акт.

В ході проведення учбової тривоги зверталася увага на дотримання карантинних вимог з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За матеріалами https://smu.dsp.gov.ua/news/na-vp-shakhta-novodruzheska-fakhivtsi-upravlinnia-hirnychoho-nahliadu-vzialy-uchast-u-provedenni-uchbovoi-tryvohy/
  количество посещений: 696999
( из них сегодня: 160 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011