КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 30.08.2021
З Днем шахтаря! детальніше...
 28.08.2021
Олександр Заїка привітав гірників з Днем шахтаря детальніше...
 20.08.2021
Міністерство підготувало бюджетний запит на наступний рік детальніше...
 09.08.2021
Олександр Заїка відвідав шахту ім. Д.Ф. Мельникова детальніше...
 22.07.2021
З працівниками шахти «Новодружеська» обговорені питання боротьби з рудниковим пилом і пиловибухозахист детальніше...
 22.07.2021
У вересні відбудеться ХІV Всеукраїнська спартакіада працівників вугільної промисловості України детальніше...
 22.07.2021
Кабмін виділив кошти на погашення заборгованості з виплат заробітної плати шахтарям детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

27 квітня 2021


Шахтарські питання озвученні на засіданні Уряду21.04.2021 на черговому засіданні Уряду України згідно звернення ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим було порушене питання стосовно наявності боргів по заробітній платі працівникам різних галузей економіки. Зокрема, було наголошено, що з початку року заборгованість по всім галузям збільшилася на 58% ( а по вугільній промисловості - більш, ніж у 2 рази).

P.S. Ситуація з виплатою шахтарям поточної заробітної плати і погашення заборгованості з неї набуває загрозливих масштабів. Окремі категорії шахтарів деяких державних підприємств (непромгрупа) з початку року зовсім не отримують заробітної плати. Особливо загострився стан справ після відмови Мінфіну України, в супереч пропозиції Міненерго України, в наближенні бюджетних асигнувань з кінця року на поточний місяць за Державною програмою «Реструктуризація вугільної галузі». Не вирішується також питання щодо розрахунків з шахтарями за відвантажене вугілля.

Тому на сьогоднішній день працівникам державних вугледобувних підприємств заборгували понад 1,5 млрд. грн., в тому числі з початку року 1,046 млрд. гривень. Вирішення даних питань потребує безпосереднього термінового втручання Кабінету Міністрів України. Необхідно усунути існуючу неузгодженість між Міністерством фінансів України і Міністерством енергетики України, активізувати роботу створеної міжвідомчої комісії по погашенню боргів по заробітній платі в даному напрямку. Голова ФПУ також зазначив, що враховуючи наближення Міжнародного дня праці Урядом України мають бути невідкладно здійснені рішучі практичні дії.

На завершення засідання Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підтримав висловлені головою ФПУ пропозиції і надав протокольне доручення:

  • Міжвідомчій комісії розпочати свою роботу по погашенню зарплатних боргів у відповідних галузях економіки на підприємствах як державної, так і приватної форми власності.
  • Галузевим міністерствам провести відповідну роботу по виявленню причин наявної заборгованості та знайти механізми для її погашення.
  • Міністерству розвитку громад і територій України опрацювати дане питання з обласними державними адміністраціями, щоб обласні міжвідомчі комісії провели відповідну роботу з підприємствами, на яких наявні борги по заробітній платі.

За матеріалами http://www.prupu.org/news/23273/

  количество посещений: 682426
( из них сегодня: 153 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011