КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 30.08.2021
З Днем шахтаря! детальніше...
 28.08.2021
Олександр Заїка привітав гірників з Днем шахтаря детальніше...
 20.08.2021
Міністерство підготувало бюджетний запит на наступний рік детальніше...
 09.08.2021
Олександр Заїка відвідав шахту ім. Д.Ф. Мельникова детальніше...
 22.07.2021
З працівниками шахти «Новодружеська» обговорені питання боротьби з рудниковим пилом і пиловибухозахист детальніше...
 22.07.2021
У вересні відбудеться ХІV Всеукраїнська спартакіада працівників вугільної промисловості України детальніше...
 22.07.2021
Кабмін виділив кошти на погашення заборгованості з виплат заробітної плати шахтарям детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

22 липня 2021


З працівниками шахти «Новодружеська» обговорені питання боротьби з рудниковим пилом і пиловибухозахист15 липня поточного року у відповідності плану превентивної роботи відділу гірничотехнічного нагляду у східному напрямку управління гірничого нагляду Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці на липень 2021 року, головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у східному напрямку управління гірничого нагляду на ВП «Шахта Новодружеська» АТ “Лисичанськвугілля” проведено нараду на тему: «Боротьба з рудниковим пилом і пиловибухозахист».

В ході заходу інспектор Міжрегіонального управління поінформував присутніх про основні вимоги законодавства в частині організації заходів щодо забезпечення пиловибухозахисту та контролю за станом атмосфери в гірничих виробках. До відома присутніх доведено інформацію про основні вимоги інструкцій щодо запобігання та локалізації вибухів вугільного пилу та інструкції з безпечного ведення робіт на пластах, небезпечних за раптовими викидами вугілля, породи та газу.

Були підняті найбільш суттєві та проблемні питання забезпеченості підприємства засобами пиловибухозахисту, інертним пилом, змачувачем та ємкостями ПБС-1, працездатності водорозпилюючих завіс на перевантажувальних пунктах конвеєрних ліній.

В свою чергу, представник керівництва ВП «Шахта Новодружеська» акцентував увагу працівників шахти на необхідності неухильного дотримання заходів щодо запобігання та локалізації вибухів вугільного пилу, в частині забезпечення дільниць необхідною кількістю води для обмивання перевантажувальних пунктів на конвеєрних лініях, гірничих виробках прохідницької дільниці.

Завершуючи нараду, головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у східному напрямку вказав представникам підприємства на важливості суворого дотримання вимог інструкцій щодо запобігання та локалізації вибухів вугільного пилу та інших нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки, наполегливо рекомендував спрямувати всі зусилля на створення відповідних умов праці з метою попередження виникнення вибухонебезпечних ситуацій.

Також інспектор Міжрегіонального управління рекомендував, за необхідності методично-консультативної підтримки, звертатися до спеціалістів відділу гірничотехнічного нагляду у східному напрямку управління гірничого нагляду.

В ході проведення превентивного заходу окрема увага зверталася за дотриманням карантинних вимог з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За матеріалами https://smu.dsp.gov.ua/news/z-pratsivnykamy-shakhty-novodruzheska-obhovoreni-pytannia-borotby-z-rudnykovym-pylom-i-pylovybukhozakhyst/

  количество посещений: 682434
( из них сегодня: 161 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011