ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
На виконання наказу Міністерства енергетики України від 24.06.2020 р. № 395 «Про зміну типу та перейменування Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 р. № 425 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» здійснене перейменування та зміна типу структури «Лисичанськвугілля» з Публічного акціонерного товариства на Акціонерне товариство.
Повна назва підприємства: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ» англійською мовою: JOINT STOCK COMPANI «LYSYCHANSKVUHILLYA».
Зміни набирають чинність з 24 липня 2020 року.
АТ "Лисичанськвугілля"
Виробниче об'єднання «Лисичанськвугілля» розташоване в Лисичанському геолого-промисловому районі.
В адміністративному відношенні шахти розташовані на території міст Лисичанська, Новодружеська І Привілля Луганської області.
Лисичанський геолого-промисловий район є найстарішим гірничодобувним районом Донбасу. Вивчення і освоєння району тісно пов'язана з вивченням і освоєнням Донецького басейну в цілому розпочато в 1721 – 1725 р. р. експедицією Петровської Берг-колегії на чолі з першопрохідцем рудознатцем Капустіним Г.Г., який відкрив у Лисячій Балці вугілля. У Донбасі першими почали давати вугілля шахти в Лисичанську
в 1796 році.
З першого лютого 1981 року наказом Міністра вугільної промисловості України в Лисичанську було створено виробниче об'єднання з видобутку вугілля.
На виконання наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 23.05.2012 р. №319 з 06.06.2012 р. Відкрите акціонерне товариство "Лисичанськвугілля" перейменовано на Публічне акціонерне товариство "Лисичанськвугілля".
ТРОХИ ІСТОРІЇ
Історична довідка: Лисичанські шахтарі мають багату історію гірничої справи. В 1721-1724р.р. Г.Капустін, М.Віпрейський, С. Чирков беруть перші проби вугілля і відкривають вугільний басейн у поймі річки Сіверський Донець (Лисичанському Буєраці). У 1795 році розпочата промислова розробка Лисичанського кам’яновугільного родовища. Ця дата вважається днем народження вугільного Донбасу, а м. Лисичанськ – «Колискою Донбасу».
Петро I: "Мінерал цей не нам, а нащадкам нашим корисний буде"
ЗНАМЕНИТІ ЗЕМЛЯКИ
НАШІ ГЕРОЇ

|