КОНТАКТЫ

Адрес: ул.Малиновского, 1
г.Лисичанск, Луганская обл., 93100

тел.: +380645173245 (коммутатор)

e-mail: lisichanskygol@ukr.net

Анонсы новостей:


Информация о мероприятиях по проведению месячника безопасности труда детальнее...
Информация о пленуме профсоюза детальнее...
ІНФОРМАЦІЯ детальнее...
О действиях Лисичанского теркома ПРУП по разрешению кризисных вопросов трудового коллектива ПАО «Лисичанскуголь» и права трудящихся на получение заработной платы за свой труд в течении 2017 ... детальнее...
НИКИТА ЛОПАТИН: «У КОЛЫБЕЛИ ДОНБАССА» (часть 5) детальнее...
НИКИТА ЛОПАТИН: «У КОЛЫБЕЛИ ДОНБАССА» (часть 4) детальнее...
НИКИТА ЛОПАТИН: «У КОЛЫБЕЛИ ДОНБАССА» (часть 3) детальнее...

ГНИ в Луганской области
Министерство энергетики и угольной промышленности Украины


Проход по ссылкам навигацииГлавная > Предприятия > Вспомогательные предприятия > ОП Информационно-вычислительный центр

Відокремлений підрозділ «Інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Лисичанськвугілля»


Адреса:93100, Україна,
вул. Малиновського, 1,
м. Лисичанськ, Луганська область.
Директор - Орлова Галина Миколаївна.

Історична довідка

Інформаційно-обчислювальний центр має славну, насичену трудову історію. За більш ніж сорокарічну історію існування своє трудове життя з підприємством зв'язало понад тисячу осіб.

Інформаційно-обчислювальний центр був організований в 1971 році на базі машинолічильної станції під керівництвом директора Шевченко Віктора Сергійовича (1920 - 1992г.г.), Кандидата економічних наук. Чисельність підприємства становила 250 осіб.


Шевченко В.С. керував ІОЦ по 1981 рік, з 1981 - 1988 р.р. директор з економіки об'єднання «Лисичанськвугілля».

З 1981 року Інформаційно-обчислювальний центр увійшов до складу виробничого об'єднання «Лисичанськвугілля». ІОЦ став стабільно розвиватися, в якому виконувалися завдання не тільки для двох об'єднань, але і завдання міського значення. До 2008 року в ІОЦ здійснювалися розрахунки для підприємств об'єднань «Лисичанськвугілля» і «Первомайськвугілля».

В Інформаційно-обчислювальному центрі постійно відбувається оновлення поколінь обчислювальної техніки. Використання персональних комп'ютерів зажадало повної зміни всіх технологічних процесів обчислювальних робіт. Значно скоротилися терміни на обробку та передачу інформації, покращилася якість вихідної документації.

З 1988 по 2003 рік директор ІОЦ - Тимохін Микола Володимирович - кандидат економічних наук, під його керівництвом розроблені комплекси програм по розрахунку та нарахування заробітної плати, обліку матеріально-технічних ресурсів, обліку необоротних матеріальних активів, обліку основних фондів, виписці і вивезення пільгового вугілля трудящим і пенсіонерам та ін. Ці завдання продовжує підтримувати в актуальному стані відділ прикладних комп'ютерних систем та програмування (начальник відділу - Севастьянова Галина Іванівна, провідні інженери: Овсяннікова Ольга Йосипівна, Півень Андрій Васильович), розробляються і нові програми, зокрема:

  • • автоматизована обробка статистичної звітності;
  • • розрахунок і формування даних з бухгалтерського обліку основних засобів по Міжнародному стандарту;

Розроблені програмні комплекси використовує відділ супроводу бухгалтерських завдань (начальник відділу - Зуган Наталія Володимирівна). На основі даних розрахунку заробітної плати формується звітність з персоніфікованого обліку пенсійних внесків трудящих і утримання податку з фізичних осіб. Взаємодія з Пенсійним фондом і податковою інспекцією України відбувається за допомогою електронної пошти.

У відділі обробки та передачі звітності (начальник відділу - Ходус Олена Вікторівна, нач.бюро - Бойченко Тетяна Антонівна, провідний інженер - Колесникова Віра Володимирівна, Шишацька Тетяна Миколаївна) вирішуються такі завдання для ПАТ "Лисичанськвугілля":

  • • оперативний облік і контроль роботи основного виробництва;
  • • автоматизована обробка оперативної і бухгалтерської звітності;
  • • інженерно-технічні завдання;
  • • автоматизація бухгалтерського обліку і фінансових розрахунків відокремлених підрозділів.

Бюро з прийому та передачі інформації забезпечує оперативну взаємодію з усіма відокремленими підрозділами ПАТ «Лисичанськвугілля», відділами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, з Галузевим інформаційно-розрахунковим центром, Державною податковою інспекцією, облстатуправлінням та ін.

Відділ розмноження та оформлення документації був створений в 1971 р., начальником відділу був Чертов Єгор Семенович, відділ складався з 5 чоловік, так само відділ мав філію в м. Первомайську. У відділі були встановлені одні з перших копіювальні та друкарські машини, був позолотний прес. Машини були дуже громіздкі, мали велику вагу і займали великі площі.

У сфері розвитку інформаційних технологій в 2004 р відділ був повністю модернізований і перейменований в «Відділ друку та тиражування документації».

У відділі друку і тиражування документації (начальник відділу Єрмак Ігор Олександрович, провідні інженери Боярський Олександр Валерійович і Орлов Ігор Ігорович) зосереджена основна друкувальна техніка. Одним з видів послуг цього відділу є друк, копіювання і тиражування документації. Виконуються поліграфічні роботи з виготовлення вітальних листівок, грамот, плакатів і т.п. Фахівці відділу проводять обслуговування і ремонт друкувальної і копіювальної техніки для підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля». Відділ здебільшого складається з молодих фахівців з вищою освітою. Постійно вдосконалюються навички роботи з графічними редакторами, поповнюється ряд послуг, що надаються.

Служба головного інженера (гол.інженер Лавренцов Володимир Іванович, провідний інженер Калінін Артем Олександрович) забезпечує роботу корпоративної мережі комп'ютерів, що дозволяє здійснювати обмін інформацією між підприємствами ПАТ «Лисичанськвугілля», проводить ремонт і налаштування комп'ютерної техніки.

ІОЦ веде і підтримує в актуальному стані бази даних, здійснює впровадження та супровід комп'ютерних технологій.

Окремі види інформаційно-обчислювальних послуг ОП ІОЦ надає підприємствам, що не входять до складу ПАТ «Лисичанськвугілля».

  
  количество посещений: 393163
( из них сегодня: 85 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011 Хостинг Uh.Ua