КОНТАКТИ
Адреса: вул.Малиновського, 1
м.Лисичанськ, Луганська обл., 93100

тел.: +380660073648

e-mail: lisichanskygol@ukr.net
okidlu@i.ua


Анонси новин:

 22.02.2022
Як повідомляє Міністерство енергетики України, у лютому 2022 року в Україні зменшилось споживання вугілля детальніше...
 18.02.2022
Стан виробничого травматизму на державних підприємствах вугільної галузі за січень 2022 року детальніше...
 18.02.2022
Нарада в Міненерго по врегулюванню розбіжностей щодо внесення змін до Гірничого закону України детальніше...
 18.02.2022
Онлайн зустріч в Міненрго: шахтарські питання мають бути невідкладно вирішені детальніше...
 08.02.2022
Про створення Оперативного штабу спротиву щодо перешкоджання законній діяльності профспілок детальніше...
 08.02.2022
Засідання Урядового комітету детальніше...
 27.01.2022
Міненерго інформує про основні засади проекту Державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України детальніше...

ДПІ в Луганській області
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України


Проход по ссылкам навигации

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Умови прийому до ДНЗ (ясла-садок) «Колосок»

В дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Колосок» приймаються діти віком від 1,5 до 6 років на підставі наступних документів:

- Заява від батьків (законних представників).

- Копія свідоцтва про народження дитини.

- Медична довідка про стан здоров`я, щеплення та епідеміологічне оточення дитини.

Батькам необхідно пред`явити паспорт, оригінал свідоцтва про народження дитини.

Обов'язки батьків:

• Відвідувати загальні та групові зборів

• Взаємодіяти з ДНЗ по всіх напрямах виховання і навчання дитини.

Права батьків:

• Приймати участь у роботі педагогічної ради, батьківських комітетів і т.п.

• Надавати допомогу щодо реалізації завдань з виховання підростаючого покоління.

Першочерговий прийом дітей до дошкільних навчальних закладів

Освіта в Україні визнана пріоритетною сферою соціально-економічного, духовного і культурного розвитку суспільства. Саме тому одним із основних принципів освіти у нашій державі є доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою (ст. 6 Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-ХІІ).

Водночас нормами законодавства встановлено низку пільг для різних категорій населення щодо реалізації права на отримання дошкільної освіти. Так, у першочерговому порядку надаються місця у дошкільних навчальних закладах для дітей:

• військовослужбовців Збройних Сил України (ч. 5 ст. 18 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-XII);

• військовослужбовців Служби безпеки України (ст. 27 Закону України «Про Службу безпеки України» від 25.03.1992 № 2229-XII);

• прокурорів і слідчих прокуратури (ст. 49 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-XII);

• працівників міліції (ст. 22 Закону України «Про міліцію» від 20.12.1990 № 565-XII).

Коментар

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) пільги на позачергове обов’язкове забезпечення місцями у дошкільних закладах освіти незалежно від відомчої підпорядкованості надано:

• дітям осіб, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 17 ч. 1 ст. 20);

• дітям, зазначеним у статті 27 Закону № 796, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (п. 2 ч. 3 ст. 30).

Кадровий склад закладу:

Усього - 41

Педагогічний персонал - 15

Завідувачі - 1

Вихователі - 9

Вихователі-методисти - 1

Музичні керівники – 2

Вчитель – логопед - 1

Викладач англійської мови - 1

Технічний персонал - 26

Кадровий паспорт:

4 педагоги - І категорії

2 педагоги - ІІ категорії

7 педагогів – відповідають займаній посаді

2 педагоги – молоді спеціалісти

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільному закладі

Керуючись ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів» від 26.08.2002 р. № 1243, наказом МОНУ від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», з метою приведення у відповідність натуральних та грошових норм харчування дітей в дошкільних навчальних закладах встановлена на 2018 календарний рік в дошкільному закладі вартість харчування для дітей віком від 1,5 до 6 (7) років в розмірі – 12 грн. 00 коп. в день на одну дитину та сплачується у розмірі 100% за рахунок батьків.

АНАЛІЗ РОБОТИ ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) «КОЛОСОК» ЗА 2016 – 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.1. Результати методичної роботи з кадрами

Впродовж 2016-2017 навчального року робота методичної служби ДНЗ була спрямована на підвищення професійного рівня педагогів та зосереджена над вирішенням наступних актуальних питань:

- Створення умов для пізнавального розвитку дошкільників, а саме, розвитку логіко-математичних здібностей дітей, їх життєвої позиції в соціумі через призму БКДО;

- Підвищення професійної майстерності педагогів з економічного виховання дошкільників через збагачення дитячої діяльності елементами економічних знань;

- Продовження роботи над розвитком трудового виховання на основі оволодіння дітьми соціальним досвідом, формуванням самостійності, творчості, активності, ініціативності.

Головною метою методичної роботи було забезпечення доступу до перспективних освітніх технологій, сприяння максимальній самореалізації, розвитку творчого потенціалу педагогів закладу. Для вирішення актуальних питань були проведені наступні заходи: педагогічна рада «Умови організації трудової діяльності у ДНЗ на сучасному етапі» (вересень 2016 р.), педагогічна рада «Формування логіко-математичної компетенції дошкільників в ДНЗ» (лютий 2017), засідання семінару-практикуму «Види дитячої праці та їх вплив на розвиток особистості в дошкільному віці» (листопад 2016 р.), інтерактивний семінар «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників» (вересень 2016), педагогічний тренінг «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку» (квітень 2017), майстер-клас «Використання мультимедійних технологій у логіко-математичному розвитку дошкільників» (березень 2017), серії індивідуальних та групових консультацій (протягом року).

Педагоги дошкільного закладу брали активну участь в заходах, які було організовано у дошкільному закладі.

Протягом року в ДНЗ здійснювалась певна робота методичної служби з самоосвіти педагогів. Чітко окреслено 2 основні напрямки роботи педагогів з самоосвіти:

- самоосвіта педагогів з різних аспектів життєдіяльності дітей;

- поглиблена індивідуальна робота над науково-методичною темою.

Окрім самоосвіти в ДНЗ використовувались й інші форми підвищення науково-теоретичного рівня педагогів: відвідування методичних об’єднань, педагогічних майстерень, майстер класів на базі ДНЗ міста, вивчення прогресивного педагогічного досвіду з актуальних проблем дошкільної освіти засобами Інтернет-ресурсів.

Ефективною формою методичної роботи стало проведення колективних переглядів організованої навчально-виховної роботи з дошкільниками за темами:

­ «Економіка і казка» (жовтень 2016 р., вихователь – Новікова Н.П.);

«Інтегроване заняття «Фестиваль професій» (листопад 2016 р., вихователь – Філатова О.С.);

­ «Дерево чудес» ( заняття з використанням розвивальних ігор з логіко-математичного розвитку у молодших групах, грудень 2016 р., вихователь – Довгенко С.М.);

­ «Землю красить сонце, а людину праця» (січень 2017 р. вихователь – Шевчук В.В.);

­ Комплексне заняття з логіко-математичної компетентності з елементами економічного виховання «Як Мишко крамницю відкривав» (березень 2017 р.)

листопаді 2016 року проведено конкурс серед педагогів «Посібник з економічного виховання», де вихователі мали змогу показати свої творчі здібності і знання теорії економічного виховання. У березні була проведена виставка «Мій педагогічний досвід», на якій педагоги презентували свої творчі доробки для роботи з дітьми та батьками.

ВИСНОВКИ: Аналіз оцінювання методичних заходів, проведених упродовж навчального року, показав, що всі вони сприяли підвищенню професійної компетенції педагогів, покращенню якості володіння педагогами різноманітними методами роботи.

1.2. Результативність освітнього процесу

Якість реалізації пріоритетних завдань ДНЗ вивчалася під час спостереження за освітньо-виховним процесом, бесід з дітьми, педагогами, під час тематичного та комплексного вивчення та діагностування дошкільників 2 рази на рік. Для вирішення пріоритетного завдання у жовтні 2016 року проведене тематичне вивчення «Організація трудової діяльності в днз, формування практичних трудових навичок і умінь». В ході перевірки було визначено задовільний рівень розвитку трудової діяльності в кожній молодшій групі. Низького рівня відзначено не було.

За наслідками вивчення педагогам було надано слідуючи рекомендації:

1. Необхідно визначити наповнюваність предметно-розвивального середовища в групах у відповідності з вимогами програми.

2. Вихователям всіх вікових груп поповнити матеріал по знайомству з працею дорослих.

3. Для підвищення рівня самостійності дітей і підвищення ефективності змісту трудового виховання на педагогічній раді визначити труднощі, що виникають у педагогів у процесі організації та керівництва трудової діяльності дошкільнят і намітити шляхи, визначити прийоми їх вирішення.

4. Для підтримки інтересу до трудової діяльності у дітей необхідно ширше використовувати такі форми організації, як проблемні ситуації, ігрові і навчальні ситуації з використанням схем, моделей в ході трудового процесу.

Під час тематичного вивчення у травні 2017 «Рівень сформованості компетентності дітей старших груп за освітніми лініями БКДО» було виявлено:

1. Діти старших груп зорієнтовані на позитивне сприйняття моделі здорового способу життя, запропонованого дорослими, прагнуть до її підтримання, орієнтуючись на високий стандарт і реалізацію власного потенціалу; знають про здоров’я та його чинники; застосовують отримані знання у повсякденній діяльності, проявляючи відповідний характер поведінки і зрілість особистісних сфер.

2. 90% дошкільнят зорієнтовані на спілкуванні і взаємодії з дітьми та чуйно ставляться до інших людей залежно від віку та статі, та мають високий рівень компетентності, а 10% дітей мають середній рівень компетентності та лише ситуативно готові взаємодіяти з дорослими людьми різного віку, не мають уявлення про родовідне дерево родини.

3. Майже 55% дітей мають високий рівень компетентності, зацікавлено ставляться до ігрової діяльності, впізнають та називають різні види іграшок та ігор, а також сприймають іграшки як образ предмета реального світу; 35% дітей мають достатній рівень компетентності, але вони неправильно називають види ігор та не мають уявлення про те, як називаються діти, які приймають участь в іграх. 10% дітей мають середній рівень компетентності з даної освітньої лінії «Гра дитини».

4. В результаті моніторингу було з’ясовано, що рівень розвитку дошкільників за освітньою лінією «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі» залишається на достатньому рівні (69%). Серед досліджуваних дітей високі показники мають 40% дітей. У 40% дітей зазначено достатній рівень засвоєння, а у 15% середній рівень. При цьому, 5% дошкільнят демонструють повну не сформованість розвитку за цією освітньою лінією (дитина з затримкою психо-мовленнєвого розвитку).

5. Під час моніторингу освітньої лінії «Мовлення дитини» виявлено, що 25% дошкільників мають високий рівень розвитку за даною лінією, 40% достатній рівень та 30% дітей середній і 5% низький рівень. Це діти, які здійснюють складовий аналіз слів з помилками, не вміють ставить наголос у словах, не вміють визначати час у реченнях та словах.

На підставі аналізу результатів моніторингу виявлено, що загалом у дітей групи достатній рівень за цією освітньою лінією (59%).

6. Згідно з результатами моніторингу освітньої лінії «Дитина в природному довкіллі» , більша половина старших дошкільників на високому рівні (80%) обізнані з природним середовищем планети Земля та Всесвітом як цілісним організмом, мають загальні уявлення про життєдіяльності людини в природному довкіллі, а 10% дітей мають достатній рівень обізнаності за цією освітньою лінією. 10% дітей лише частково мають загальні уявлення про життя людей на планеті Земля, про Всесвіт та життєдіяльність людини в природі.

Підсумовуючи результати педагогічного моніторингу дітей, зазначаємо, що засвоєння вихованцями знань відповідно до вимог освітньої лінії «Дитина у природному довкіллі» відбувається майже на високому рівні (80%).

7. Проведення моніторингу освітньої лінії «Дитина у світі культури» дало змогу зробити певні висновки щодо рівня сформованості компонентів особистісної культури дітей старшого дошкільного віку. За результатами тестування, 15% дітей виявили високий рівень, 60% достатній рівень обізнаності, 20% мають середній рівень розвитку, а 5% низький рівень розвитку.

Моніторинг знань, умінь, навичок за лініями розвитку в групах старшого дошкільного віку показав, що вихователям необхідно посилити спрямовану роботу з соціально-культурного розвитку та художньо-мовленнєвої діяльності дітей, сенсорно - пізнавальній діяльності.

Інші види контролю використовувалися з метою надання вчасної методичної допомоги педагогам та перевірки виконання рекомендацій завідувача, вихователя-методиста, рішення педагогічних рад, визначення напрямків подальшої роботи. Матеріали за підсумками контролю узагальнювались і доводились до працівників всіх категорій шляхом заслуховування на засіданнях педагогічних рад, виробничих нарад, нарад при завідувачеві.

В дошкільному навчальному закладі освітньо - виховний процес протягом року визначався Базовим компонентом дошкільної освіти і здійснювався відповідно до вимог комплексної програми «Українське дошкілля».

Освітній процес в ДНЗ проводився двома мовами (в 1 групі - українською і в 9 групах - російською).

Планування освітнього процесу здійснюється за 4 блоками.

В роботі з дітьми використовувались як традиційні, так і нетрадиційні підходи; цікаво проходили заняття у формі змагань, подорожей, конкурсів, з використанням ІКТ, спілкування та самопізнання.

З метою підвищення теоретичного рівня та фахової підготовки колективу була проведена підписка на періодичні видання: «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практика управління дошкільним закладом», «Дошкільне виховання», «Джміль», «Палітра педагога».

Два рази на рік вихователями проводилась діагностика рівня знань дітей. Діагностування рівня знань дітей у 2016-2017 навчальному році проводилося за освітніми лініями відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

Результати досягнень дітей дали змогу зорієнтувати педагогів у сильних і слабких сторонах розвитку кожної дитини, доборі засобів оптимізації цього процесу, шляхів індивідуальної роботи з нею.

Результати рівнів засвоєння програмового матеріалу з дітьми всіх вікових груп узагальнені в таблицях, зроблені відповідні висновки та рекомендації до кожної із них.

У дошкільному закладі протягом поточного навчального року функціонували такі гуртки:

 «Лабораторія народної медицини» (вихователь Шевчук В.В.)

 «Познавайка» (вихователь Філатова О.С.)

 Вокальний гурток «Дзвіночок» (музичний керівник Головня А.С.)

 «Чарівні діти» (вихователь Довгенко С.М.)

 «Чарівний пензлик» (вихователь Доценко О.М.)

 «Фізкультурники» (вихователь Новікова Н. П.)

 «Смачна хата» (вихователь Озерова Д.Ю.)

 «Англійська мова для малят» (вчитель англ. мови Чередниченко А.С.)

Всі освітні послуги безоплатні. Гурткова робота допомагала розкривати творчий потенціал кожної дитини, стимулювати творчий розвиток дошкільників.

Упродовж року активно використовувались ІКТ в навчально-виховному процесі (мультимедійні презентації, слайд-шоу, розвиваючі ігри, ігри на комп’ютері).

Упродовж року було активізовано роботу щодо підвищення компетентності педагогів з економічного виховання. Був проведений педагогічний тренінг «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дошкільників» (квітень 2017 р.), консультація «Економічна освіта дошкільників» (лютий 2017р.) та колективний перегляд заняття з елементами економічного виховання в групі «Бджілки» (березень 2017 р.).

Вихователі Шевченко О.М., Філатова О.С., Новікова Н.П., Довгенко С.М. та Острецова О.С. використовують під час проведення фронтальних, групових, та індивідуальних занять різноманітні комп’ютерні програми: «Уроки тітоньки Сови», «30 кроків до школи» «Мишко та економіка» та інше. Також ними активно використовувалися мультимедійний супровід під час проведення групових батьківських зборів, свят та розваг, інших форм дитячої діяльності.

ВИСНОВКИ:

1. Освітня робота ведеться на належному рівні. Однак, вихователям всіх груп необхідно спрямувати освітню роботу на формування соціально – економічного виховання дошкільників з метою забезпечення фінансової грамотності дітей.

2. Вихователям ДНЗ також необхідно забезпечити цілеспрямоване формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми під час ігрової діяльності (рольових ігор).

3. Педагогам ДНЗ створити сприятливі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетенції перед вступом до школи.

1.3. Результати фізкультурно-оздоровчої роботи

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей у ДНЗ впродовж року було забезпечено:

­ дотримання оптимального рухового режиму в роботі з дітьми протягом дня через проведення ранкової гімнастики, фізкультурних занять в залі та на свіжому повітрі, рухливих ігор та прав спортивного характеру, фізкультурних хвилинок та фізкультурних пауз, гімнастики пробудження після денного сну, піших переходів, самостійної рухової діяльності дітей, проведення фізкультурно-спортивних свят та розваг, Днів здоров’я;

­ позитивний психологічний мікроклімат в групах;

­ дотримання температурного режиму в групах;

­ регулювання фізичних навантажень на дітей із урахуванням індивідуальних та вікових особливостей;

­ максимальне перебування дітей на свіжому повітрі;

­ проведення нетрадиційних форм оздоровлення: дихальної гімнастики, гімнастики для очей, крапкового масажу, психогімнастики.

Велике значення для зміцнення здоров’я дітей, підвищення їх рухової активності мали заняття з фізичної культури, що проводились щоденно. Моторна щільність занять з фізичної культури коливалася в межах норми.

Впродовж навчального року ефективно працював гурток з фізичної культури «Фізкультурники». Керівник гуртка – Новікова Наталія Петрівна. Упродовж навчального року проводились фізкультурні свята та розваги. Протягом навчального року функціонувала галокамера «Сольова казка». Галокамера або спелеокамера (Назв багато, суть - одна) - це добра соляна кімната, яка допомагає дитині впоратися з багатьма недугами з мінімальним застосуванням або взагалі без використання ліків. Соляна кімната - це сучасний аналог природної соляної печери, відомої своїми цілющими властивостями ще з давніх часів. У соляній галокамері завдяки спеціалізованому обладнанню постійно підтримується певна температура, тиск і вологість повітря, концентрація різних іонів солі, що надають благотворний вплив на організм. В результаті відвідування дітьми галокамери затихають запальні процеси і знижуються алергічні реакції, відбувається більш якісне очищення бронхів від слизу.

1.4. Результати взаємодії ДНЗ із сім’єю та громадськістю

Колектив дошкільного навчального закладу працює в тісному контакті з батьками, вихователі спрямували свою роботу на підвищення психолого-педагогічної культури батьків, формування їх готовності надавати посильну допомогу в діяльності педагогів.

З метою проведення освітньо - просвітницької роботи серед батьків та створення умов для спільної роботи дошкільного закладу та родини у вихованні дітей були проведені:

- загальні батьківські збори.

- групові батьківські збори,

- консультації, виставки, день відкритих дверей тощо.

Протягом року розглядались питання щодо навчання, виховання та розвитку дітей, питання щодо створення належних умов для перебування дітей у дошкільному закладі, організації літнього відпочинку. Так, спільними зусиллями педагоги і дорослі члени сімей дошкільників разом створювали сприятливе соціальне середовище для повноцінного виховання дітей, як у дошкільному закладі та і сім’ї.

Батьки брали активну участь у підготовці до свят, покращенні матеріально - технічної бази ДНЗ, підтримували педагогів та допомагали у всіх їхніх починаннях. Особливою популярністю користувались у батьків різні сумісні з дітьми виставки, акція «Зелена хвиля».

Батьки в свою чергу, намагалися допомогти організувати життя дітей ще краще, в усіх групах протягом року активно працювали батьківські трійки.

Педагогами ДНЗ постійно проводилась роз’яснювальна робота серед батьків щодо необхідності здобуття дітьми старшого віку дошкільної освіти та можливості отримання її в різноманітних організаційних формах. З цією метою розповсюджувались серед батьків пам’ятки «Значення дошкільного періоду в загальному розвитку дитини», візитні картки «Знайомтесь ближче: ДНЗ я/с «Колосок» та проводились презентації дошкільного навчального закладу для мешканців мікрорайону у формі відкритих дверей у квітні 2016 року. Крім цього діти мікрорайону, які не охоплені дошкільною освітою, та їх батьки запрошувались на масові заходи, що проводились на базі ДНЗ: Дні відкритих дверей, святкові ранки, вистави, спортивні розваги та змагання.

В закладі функціонує консультативний пункт для батьків дітей, які не відвідують ДНЗ «Дошколярик». Протягом навчального року на консультативний пункт батьки не зверталися. Педагогічний колектив продовжував проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, громадськості щодо необхідності здобуття дітьми дошкільної освіти та можливості отримання її в різноманітних організаційних формах.

Наш ясла-садок співпрацює з НВК «Гарант». Між закладами освіти складені угоди про співпрацю, плануються спільні заходи щодо організаційно-педагогічної роботи з проблеми готовності дітей до навчання в школі з метою забезпечення наступності і перспективності освітнього процесу, соціокультурної адаптації дітей старшого дошкільного віку до умов навчання в початковій школі та їх всебічного гармонійного розвитку.

Вихованці груп старшого дошкільного віку під час екскурсій відвідували НВК «Гарант».

Висновки:

1. В цілому робота з батьками протягом навчального року організована та проведена на достатньому рівні.

2. Недостатньо приділялось уваги у роботі з батьками щодо амбіційно завищених вимог окремих батьків щодо підготовки їх дітей до школи.

Виходячи з недоліків, пріоритетними завданнями роботи методичної служби щодо забезпечення наступності і перспективності між дошкільним закладом і школою на 2017-2018 н.р. є:

- проводити серед батьків роз’яснювальну роботу щодо питань підготовки дошкільників до школи.

1.5. Результати медико - профілактичної роботи

Вся медико – профілактична робота у закладі була спрямована на зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей.

У ДНЗ упродовж року проводились всі необхідні профілактичні заходи:

- певна система загартування: повітряні ванни, часнико- та- цибулетерапія, полоскання горла розчином морської солі, відваром трав, ходіння по ребристій дошці, каштанах та ґудзиках;

- контролювалось виконання санітарно-гігієнічних норм працівниками закладу на всіх ділянках;

- здійснювався щоденний огляд дітей при прийомі у заклад;

- проводилась інформаційна робота для батьків через інформаційні куточки, куточок здоров’я;

- здійснювався постійний контроль за виконання фізкультурно - оздоровчих заходів;

- здійснювався постійний моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності;

- розглядались питання зміцнення здоров’я дітей на педрадах, виробничих нарадах, нарадах при завідувачу, на консультаціях та батьківських зборах.

Влітку були проведенні оздоровчі заходи, які полягали у забезпечені посиленого харчування, проведенні занять та розваг на свіжому повітрі.

Аналізуючи стан захворюваності дітей за рік, визначено її середні показники:

Стан захворюваності дітей:

1. Кількість пропущених днів по хворобі 2015р. – 3660 2016р. – 4786

2. Кількість днів, пропущених однією дитиною по хворобі 2015р. – 17,5 2016р. – 22,7

3. Кількість випадків захворювання 2015р. – 557 2016р. – 626

4. Кількість випадків захворювання на 1 дитину 2015р. – 2,6 2016р. – 2,9

Порівняльна характеристика показників захворюваності за 2015 і 2016 роки свідчить про те, що загальна захворюваність за 2016 року збільшилась з 557 до 626 випадків захворювання.

У кожній віковій групі, за результатами обстеження дітей спеціалістами та антропометричними вимірюваннями, наявний листок здоров’я вихованців, згідно з яким проводиться маркування меблів, здійснюється індивідуальний підхід під час фізкультурно-оздоровчої роботи.

1.6. Результати адміністративно-господарської діяльності

Дошкільний заклад повністю забезпечений необхідним технологічним та господарчим обладнанням. Все обладнання знаходиться у задовільному робочому стані.

Заходи, передбачені планом, по збереженню та зміцненню матеріальної бази виконані майже стовідсотково.

Залучені кошти, отримані від благодійних внесків батьків, дозволили провести заходи щодо проведення ремонтних робіт та поповнення матеріально-технічної бази ДНЗ. За період 2016 – 2017 навчального року в ДНЗ проведені наступні роботи:

 •технічне обслуговування вогнегасників;
•	покос трави;
•	косметичний ремонт будівлі ДНЗ та групових приміщень;
•	ремонт басейну на ділянці ДНЗ; 
•	пофарбоване все ігрове та спортивне обладнання на території ДНЗ;
•	завезено пісок для ігор дітей – 10 м. куб.
Придбано:
•	будівельні матеріали для косметичного ремонту групових кімнат;
•	миючі та чистячі засоби;
•	фарбу;
•	господарчий інвентар;
•	медикаменти.
 

Організація контролю в дошкільному закладі була системною, послідовною згідно завдань річного плану. Усі суттєві питання були охоплені різними видами контролю: комплексною та тематичними перевірками, оперативним, епізодичним, порівняльним контролем, вибірковими перевірками, які були спрямовані на вивчення різних питань, на оцінку виконання завдань програми «Українське дошкілля», БКДО в Україні, на вивчення професійного рівня педагогів.

Здійснювався контроль за виконанням прийнятих рішень та рекомендацій: звітування педагогів, підготовка зведених даних та інформацій, які протягом року розглядалися на нарадах при завідувачу. Але виконання деяких рішень осталося без контролю.

Аналіз роботи дошкільного закладу за минулий рік показав, що актуальність, системність, цілісність – це принципи, згідно яких здійснювалася робота закладу. Пріоритетні завдання було відображено в усіх розділах річного плану. Керуючись чинними державними документами та планом роботи колектив з більшістю завдань впорався, але деякі потребують удосконалення.

Висновки: перспективними напрямами роботи на наступний навчальний рік у сфері матеріально – технічного і навчально – матеріального забезпечення освітньої діяльності залишається подальше оснащення:

 -	педагогічного процесу;
-	усіх видів діяльності дітей, їхнього побуту;
-	фізкультурно – оздоровчої та медичної бази (з метою урізноманітнення здоров’язберігаючих технологій);
-	ремонт м’якої кровлі ДНЗ.
 

На підставі протокольного рішення засідання Ради ДНЗ (ясла-садок) «Колосок» ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» від 26.03.2018 р. №10, службової записки директора ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» від 02.04.2018 року №738, для організації та забезпечення нормами харчування дітей відповідно до вимог ст.. 35 ЗУ «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. №2628 –ІІІ, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ, затвердженої наказом МОНУ, МОЗУ від 17.04.2006 р. № 298/227 з 01.04.2018 року встановити розмір оплати батьківських внесків за одне відвідування дитиною ДНЗ в розмірі 16,00 грн., у т.ч. 14,00 грн. за харчування, а 2,00 грн. господарські витрати.

На підставі наказу ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» від 10.04.2018 р. за №447 «Про встановлення суми батьківських внесків у ДНЗ (ясла-садок) «Колосок» ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» встановити з 11.04.2018 року розмір оплати батьківських внесків за одне відвідування дитиною ДНЗ в розмірі 16,00 грн., у т.ч. 14,00 грн. за харчування, а 2,00 грн. господарські витрати.

  количество посещений: 785993
( из них сегодня: 150 )
IVCDESIGN IVC_Design 2011